ROZPOCZĘCIE KURSU

TRWAJĄ ZAPISY NA KURS

ZAPRASZAMY

 

-------------------------------------------------------------

Białystok, ul. Elewatorska 11 

telefon: 696-140-863Zadzwoń: 696 140 863


Zapytanie ofertowe

Imię i nazwisko:
Telefon:
e-mail:
Kurs w Białymstoku:
Zapytanie:
Podaj wynik:
+
=

O ośrodku


Witamy na stronie internetowej Bazy OSZ w Białymstoku. Specjalizujemy się w organizowaniu kursów dla przyszłych operatorów koparkoładowarek, koparek, ładowarek i innych maszyn drogowych i budowlanych.

Oferowane przez nas kursy i szkolenia skierowane są do pracowników, firm i instytucji oraz osób bezrobotnych kierowanych do nas przez Powiatowe Urzędy Pracy zainteresowanych zdobyciem uprawnień do wykonywania zawodu operatora maszyn budowlanych i drogowych.


Nasza Centrala mieści się w Radomiu. Ośrodek Szkolenia Zawodowego - został powołany w dniu 1 stycznia 2011 roku przez Komendanta Głównego Ochotniczych Hufców Pracy. Nasz Ośrodek  kultywuje tradycje szkoleń rozpoczęte przez Ośrodek Centralnego Szkolenia Maszynistów w Radomiu w 1974 r. Zdobyte przez te lata doświadzczenie gwarantuje 100 % satysfakcji z odbytych kursów.

Posiadamy plac manewrowy na którym nasi kursanci udoskonalają swoje umiejętności.

 

Zapraszamy na najbliższe kursy w naszej bazie w Białymstoku!!!

Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską posiadającą ogromne doświadczenie. W salach wyposażonych w różnego rodzaju pomoce naukowe, tablice interaktywne, kamery, wizualizery.


Serdecznie zapraszamy